• Opinie Naszych klientów
 
Odjechane Prezenty Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Machacki Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz się do newslettera

I otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki interaktywne

Niegdyś dzieci bawiły się głównie klockami, lalkami, resorakami, lub tym, co same sobie znalazły. Dziś zabawki dla dziecisą w zdecydowanej większości wielokolorowe, z różnych materiałów i charakteryzują się ogromnym wyborem spośród dostępnych modeli.

Jednymi z najczęściej wybieranych gadżetów dla najmłodszych są zabawki interaktywne, które stale cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jest to świetny sposób nie tylko na urozmaicenie czasu maluchowi, ale także na efektywną naukę. Poprzez zabawę dzieci znacznie łatwiej i szybciej przyswajają sobie nowe umiejętności, a także rozwijają zdolności, które już wcześniej nabyły.

Czym są zabawki interaktywne?

Zabawki interaktywne wykorzystują proces wzajemnego oddziaływania na siebie dwóch stron, w tym przypadku dziecka i zabawki. Oznacza to, że maluch, bawiąc się gadżetem, wywołuje w niej jakieś reakcje. Może to być, przykładowo, włączenie dźwięku poprzez wciśnięcie guzika lub wprawienie go w ruch.

 

Zabawki interaktywne dla dzieci mają wiele zalet. Największa jest oczywiście to, że – odpowiednio dobrane do wieku i rozwoju malucha – świetnie wpływają na jego rozwój w wielu aspektach. Cały proces nauki i rozwoju dzieje się podczas zabawy, a więc dziecko tak naprawdę nie będzie nawet wiedzieć, że rozwija nowe zdolności.

Dla kogo są przeznaczone zabawki interaktywne?

Zabawki interaktywne dla dzieci przeznaczone są dla wszystkich maluchów. Można ich używać już od pierwszych dni. Wybierając zabawki dla dzieci, należy je jednak odpowiednio dostosować do ich wieku i rozwoju. Dla starszaków z pewnością lepsze będą te o wyższym stopniu trudności, natomiast dla niemowlaków wystarczą proste grzechotki.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli zabawek, które bez najmniejszego problemu dobierzesz dla swojej pociechy. Mogą to być ruszające się maskotki, jak na przykład Papuga Klara, która tańczy i mówi. W swojej ofercie posiadamy również interaktywny chodzik, który nie tylko nauczy Twojego malucha sprawnie poruszać się po domu, ale także rozwinie jego koordynację wzrokowo-ruchową dzięki piłeczkom, które dziecko może wrzucać do otworów i wielu innym funkcjom. W szerokiej gamie asortymentu mamy jeszcze wiele innych zabawek dla dzieci. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego maluszka!

Zabawki interaktywne a rozwój dziecka

Odpowiednio dobrana zabawka interaktywna dla dziecko będzie efektywnie wpływać na jego rozwój. Ponadto dostarczy mu także wiele radości i zabawy, dzięki czemu nie będzie ona kojarzyła mu się z czymś nudnym. Jaskrawe kolory i zróżnicowane kształty już od pierwszych dni życia Twojej pociechy będą rozwijały jej koordynację wzrokowo-ruchową.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie zabawki posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Gwarantujemy ich wysoką jakość, a także to, że spełniają rygorystyczne normy unijne, bez których nie mogłyby być dopuszczone do sprzedaży. Jeśli chcesz zadbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka na wielu płaszczyznach, skorzystaj z naszej oferty już dziś i wybierz najwyższej jakości zabawki interaktywne.