• Opinie Naszych klientów
 
Odjechane Prezenty Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Machacki Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz się do newslettera

I otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Gry dla dzieci

 

Zabawa maluchów nie byłaby możliwa, gdyby nie producenci gier dla dzieci. Wiele z nich wykorzystywanych jest na co dzień. Mogą one być w postaci tradycyjnych planszówek, jak i nowoczesnych tytułów, które odtwarzane są na komputerze czy konsoli.

Największa popularnością wśród najmłodszych nieustannie cieszą się gry edukacyjne. To właśnie dzięki nim mogą oni poznawać tajemnice otaczającego je świata i co rozgrywkę dowiadywać się o nim czegoś nowego. W naszym asortymencie znajdziesz wiele rodzajów gier dla dzieci, które będą korzystnie wpływać na rozwój Twojej pociechy. Ważne jest, abyś wybrał taką, która będzie adekwatna do wieku Twojego dziecka i jego zainteresowań. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Gry dla dzieci - planszówki są najlepsze!

Gry planszowe są znane od wielu lat i nieustannie cieszą się ogromną popularnością. Kupić je można w wielu edycjach i egzemplarzach. Często też angażują one dzieci do wykonywania prostych czynności, dzięki czemu mogą one wykazać się wyobraźnią, a także umiejętnościami zręcznościowymi.

 

Gry planszowe dla dzieci to wspaniała rozrywka nie tylko dla nich, ale także dla całej rodziny. Wiele tytułów przeznaczonych jest do rozgrywki dla kilku osób, dzięki czemu można przy nich spędzać weekendowe popołudnia. Jedną z najpopularniejszych gier planszowych w naszym sklepie jest Dzieci kontra Rodzice - czego brakuje? Zamów ją i przekonaj się ile radości dostarczy ona Tobie i Twojemu dziecku!

Gry edukacyjne – i nauka staje się przyjemniejsza

Nie od dziś wiadomo, że dzieci najlepiej przyswajają nowe wiadomości i umiejętności poprzez zabawę. Dlatego też polecamy gry edukacyjne dla dzieci, które znajdują się w naszej ofercie. Dzięki nim Twoje dziecko w prosty, szybki i przede wszystkim przyjemny sposób nauczy się nowych liter, wyrazów, nazw zwierząt i cyfr. W naszym sklepie znajdziesz także gry memory, które bardzo korzystnie wpływają na rozwój umysłu dziecka, a także wspomagają jego pracę poprzez procesy pamięciowe. Jeśli chcesz, aby twoja pociecha była sprytna i miała dobrą pamięć, zamów grę memory. Gwarantujemy, że pierwsze przegrane zanotujesz już po pierwszych rozgrywkach.

Gry logiczne - łamigłówki dla dzieci i dorosłych

Nie ma gier dla dzieci, które równie efektywnie rozwijałyby mózg maluchów, jak gry logiczne. Wiedzą o tym bardzo dobrze producenci łamigłówek, którzy co rusz starają się opracowywać nowe zagadki, dzięki którym Twoje dziecko będzie prawidłowo się rozwijało. To właśnie poprzez zabawę maluch może kształtować umysł i pracować nad różnego rodzaju umiejętnościami.

Gry logiczne, jak Kulolabirynt,to zabawka, która wpływa na intelekt dziecka oraz poprawia jego koordynację ruchową poprzez oddziaływanie na utrzymanie równowagi i koordynację ruchów oczy-ręce. Jeśli nie wiesz, jaką grę kupić najmłodszemu na prezent, wybierz taką z rodzaju logicznych. Maluch będzie miał mnóstwo frajdy i zajęcie na wiele godzin, a Ty będziesz miał czas dla siebie!