• Opinie Naszych klientów
 
Odjechane Prezenty Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Machacki Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz się do newslettera

I otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki kreatywne

Zabawki kreatywnewpływają bardzo korzystnie na rozwój dziecka. Pobudzają jego wyobraźnię, motywują do twórczej zabawy, a także rozwijają zdolności manualne i uczą. Dlatego też już na początkowym etapie życia każdego malucha warto zadbać o to, aby w jego asortymencie zabaweknie zabrakło tych kreatywnych. W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę zestawów, dzięki czemu dopasujesz je bez problemu do wieku i umiejętności swojego malucha.

Jakie zalety mają zabawki kreatywne?

Zabawki kreatywne oferowane przez producentów w dzisiejszych czasach, sprawiają, że sami rodzice chętnie się nimi bawią. Możliwości wyboru odpowiedniego zestawu jest mnóstwo. W zależności od danej zabawki może ona kształtować wyobraźnię dziecka, edukować je, a także pozwolić rozwijać pasje i jednocześnie gwarantować udaną zabawę.

 

Największą popularnością cieszą się zabawki kreatywne, które wyzwalają w dziecku pomysłowość i pozwalają puścić wodzę fantazji. Gadżety te mają jeszcze inne zalety:

 

  • rozwijają mózg dziecka;

  • rozwijają wyobraźnię dziecka;

  • wspierają rozwój małej motoryki i zdolności ruchowych;

  • zajmują dziecko na długi czas, dzięki czemu rodzice mogą odpocząć.

Zabawki kreatywne - klocki

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów zabawek kreatywnych. Jednymi z najpopularniejszych są prosteklocki, które od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem wśród klientów. Proste klocki do zabawy mogą posłużyć nie tylko chłopcom, ale także dziewczynkom. Ich dobroczynny wpływ na rozwój maluchów można zauważyć już podczas pierwszej zabawy.

 

Dzieci bardzo chętnie wybierają klocki, dlatego, że w żaden sposób ich nie ograniczają. Nie mają określonej liczby funkcji. Wszystko więc zależy od wyobraźni dzieci. Prostokątny klocek może być zarówno elementem jakiejś budowli, jak i samochodzikiem. Praktyczność i funkcjonalność to główne zalety tych gadżetów.

Zabawki kreatywne - zestawy edukacyjne

W naszej ofercie znajdziesz także zestawy edukacyjne. Ich atutem jest przede wszystkim to, że dzięki zabawie maluch może się jednocześnie uczyć, czytać i pisać. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla dzieci, które przygotowują się do pierwszego pójścia do szkoły. Ponadto mogą one służyć dziecku jako dodatkowa pomoc, która rozwinie jego umiejętności na jeszcze wyższy poziom.

 

Jeśli Twoja pociecha uwielbia dekoracje, możesz sprawić miłą niespodziankę, kupując zestaw do decoupage. Dzięki nim rozwinie ona swoje zdolności manualne, a przy tym będzie miała okazję stworzyć swoje pierwsze dzieła sztuki. Kto wie, czy nie wyrośnie z niej później światowej klasy malarz?

Zabawki kreatywne - zestaw inżyniera

Dla chłopców polecamy kreatywne zabawki w postaci zestawów inżyniera. Wybierając je, pozwolisz swojemu dziecku wcielić się w prawdziwego budowniczego. W naszej ofercie znajdziesz między innymi zestawy do budowania torów dla kulek. Dzięki nim rozwiniesz u swojego malucha pasję do budownictwa oraz kreatywność.