• Opinie Naszych klientów
 
Odjechane Prezenty Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Machacki Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz się do newslettera

I otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki dla dzieci w każdym wieku

Zabawki i gry to dla dzieci rzeczy niezbędne, dzięki którym mogą się one prawidłowo rozwijać. Ponadto są one wykorzystywane przy każdej możliwej okazji, sprawiając, że maluchy nie tylko się uczą, ale także świetnie się bawią, a sprawianie im radości to jeden z priorytetów ich rodziców. Zabawki dla dzieci powinny być jednak odpowiednio wybierane, stosownie do wieku. Dzięki naszej szerokiej gamie asortymentu mogą Państwo znaleźć te gadżety, które będą umilać czas dzieci przez wiele godzin.

Jakie zabawki wybierać?

Zabawka dla dziecka powinna być nie tylko atrakcyjna wizualnie. Musi ona spełniać także bardzo surowe wymagania norm bezpieczeństwa. Ponadto zabawka dla dziecka powinna również rozwijać wyobraźnię, motorykę i funkcje poznawcze. Jest to szczególnie istotne w przypadków wczesnych lat maluchów, gdzie niezwykle ważny jest rozwój psychofizyczny. 

Nasze zabawki dla dzieci zostały stworzone z najwyższą dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu spełniają one wszelkie niezbędne normy gwarantujące bezpieczeństwo. Świadczy o tym także oznaczenie CE, które jest wymagane w przypadku zabawek. Nie ma więc obaw, że Państwa pociecha połknie lub skaleczy się zabawką, lub jej częścią.

 Przed wyborem odpowiedniej zabawki proponujemy zastosować się do poniższych wytycznych, które pozwolą wybrać idealny model dla Państwa dziecka:

·         wybierz zabawkę adekwatną do wieku swojej pociechy. Pamiętaj, że maluchy nabywają wiedzę poprzez zabawę;

 ·         kupuj tylko zabawki z atestem - wszystkie oferowane w naszym sklepie posiadają odpowiedni atest bezpieczeństwa;

·         dla najmłodszych wybieraj zabawki interaktywne, dzięki którym będą mogły poznać zasadę przyczynowo-skutkową;

·         zwracaj uwagę na krawędzie zabawek;

·         wybieraj lekkie modele;

·         stacjonarne zabawki powinny mieć solidną i stabilną podstawę;

·         urozmaicaj kąpiel dziecka, kupując mu zabawki.

 

Zabawki dla dziewczynek

Nie wiesz jaką zabawkę kupić dziewczynce na prezent? W naszym sklepie znajdą Państwo mnóstwo asortymentu, który pozwoli dostosować zabawkę do wieku dziecka. Najczęściej wybieranymi zabawkami dla dziewczynek są oczywiście lalki. Dzięki nim mogą one uczyć się ubierania i rozbierania, a także mogą rozwinąć zdolności motoryczne. Dziewczynki lubią również od czasu do czasu pobawić się resoraczkami.Przyjęło się, że klocki są przeznaczone głównie dla chłopców, jednak nie tylko! Również dziewczynki chętnie wybierają je do codziennej zabawy. Uwielbiają one budować domki dla swoich lalek, czy pojazdów. Większość dedykowanych modeli klocków dla dziewczynek jest w kolorystyce różowej.

Zabawki dla chłopców

Chłopcy uwielbiają się bawić klockami i samochodzikami. To ich ulubione modele, dzięki którym mogą się prawidłowo rozwijać. W ten sposób ćwiczą oni swoją wyobraźnię oraz motorykę. Nie bez powodu mówi się, że im zabawki są prostsze, tym lepsze. Wystarczy wyobrazić sobie zwykłe drewniane klocki. Mogą one być używane do tworzenia budowli, ale także służyć jako samochodziki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabawki dedykowane specjalnie chłopcom, które pozwolą im się prawidłowo rozwijać i sprawią, że każdy kolejny dzień będzie dla nich ekscytującym przeżyciem. Wszystkie oferowane modele zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz zostały oznaczone Certyfikatem Bezpieczeństwa, które wyznaczają normy unijne.