• Opinie Naszych klientów
 
Odjechane Prezenty Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Machacki Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz się do newslettera

I otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Śmieciaki

Niegdyś na osiedlach i w mieście można było zobaczyć sklepy, które były popularnie nazywane drewniakami. Można w nich było kupić dosłownie wszystko, od artykułów spożywczych po zabawki. Wraz z upływem lat zaczęły powstawać sklepy dedykowane specjalnie pod zabawki dla dzieci. To właśnie w nich dzieci spędzały bardzo dużo czasu na oglądaniu i kupowaniu gadżetów, które służyły do zabawy. Dziś niestety już takich sklepów za wiele nie ma, a obecnie oferowane produkty w większości przypadków są słabej jakości.

Jako sklep OdjechanePrezenty.pl dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas zabawki był jak najwyższej jakości. W swoim szerokim asortymencie posiadamy całe mnóstwo gadżetów, które z pewnością umilą czas niejednemu maluchowi. Obecnie, jedną z najpopularniejszych kolekcji zabawek są Śmieciaki. Popularne gluty cieszą się ogromnym uznaniem wśród najmłodszej części społeczeństwa

Śmieciaki - ohydne i zabawne gluty

Śmieciaki to ohydne gluty, które mogą posłużyć do psot oraz do tworzenia obślizgłych stworków. Wśród rodziców krąży opinia jednej, że jest to jedna z najzabawniejszych i najlepszych kolekcji, które dostępne są w naszym sklepie. Śmieciaki to ohydne i elastyczne stworki, które jednocześnie straszą i śmieszą, a więc takie, jak uwielbiają mali chłopcy. Choć słychać głosy, że również podbiły serca ich ojców, którzy przypominają sobie dziecięce lata.

Zestaw śmieciaki zawiera specjalny proszek, który po połączeniu z wodą staje się lepką masą, przypominającą gluty. Dodatkowo znajdują się w nim trzy formy Śmieciaków z PCV, dzięki czemu można stworzyć trzy duże stworki ze specjalnego proszku. Wiedząc, że dzieci są kreatywne i mają bujną wyobraźnię, do każdego zestawu dołączone są barwniki, które pozwalają stworzyć lepkie figurki w różnych kolorach. Ponadto znajdują się w nim jeszcze kubeczki, miarka i sześć par oczu, dla każdego Śmieciaka.

W naszej ofercie znajdziesz także kolekcję walecznych śmieciaków, które dzielą się na niebezpieczne grupy:

·         Mastergracze,

·         Orientwojownicy,

·         Jedzeniopastnicy,

·         Zwierzobojówki,

·         Armioagresorzy.

 

Oczywiście wszystkie figurki mają charakter edukacyjny, a nie szerzenie agresji wśród najmłodszych. Śmieciaki uczą dzieci segregowania i rozpoznawania odpadów, a także tego, że ich miejsce jest w koszu.

Najlepsze zabawki od OdjechanePrezenty

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo zabawek, które zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Gwarancją bezpieczeństwa są specjalne oznaczenia świadczące o spełnieniu rygorystycznych norm unijnych przez dany egzemplarz zabawki. Jeśli jakiegoś gadżetu nie ma w naszym sklepie, skontaktuj się z nami, a my postaramy się jak najszybciej go sprowadzić.

Jesteśmy firmą, która od lat działa z powodzeniem nie tylko na polskim rynku, ale także na zagranicznym. Dążymy do tego, aby maksymalnie rozbudować naszą ofertę asortymentu. Dzięki zabawkom, jakie oferujemy, stajemy się renomowanym dystrybutorem najpopularniejszych producentów gadżetów dla dzieci.