• Opinie Naszych klientów
 
Odjechane Prezenty Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Machacki Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz się do newslettera

I otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Figurki

Figurki to zabawki, które są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wytrawni kolekcjonerze mają w swoich zbiorach najbardziej wartościowe figurki, które następnie mogą sprzedać za bardzo wysokie sumy. Dla dzieci takie zabawki mają jednak inne zastosowanie. To przede wszystkim element zabawy, dzięki któremu mogą uzupełnić, chociażby stworzoną przez siebie wioskę lub miasteczko. Oferowane przez nasz sklep figurki znalazły swoje grono odbiorców nie tylko u najmłodszych, ale także wśród dorosłych, którzy zaczynają swoją przygodę z kolekcjonowaniem tego typu zabawek.

Figurki dla dzieci

Figurki dla dzieci powinny być wybierane pod względem ich upodobań. Oczywiste jest, że dla dziewczynki, która lubi My Little Pony, nie wybierzemy Zordona z Power Rangers. Takie zabawki powinny więc przedstawiać przede wszystkim postacie z bajek. Dzięki temu maluchy mogą z łatwością bawić się z nimi, gdyż będą naśladować ruchy i zachowania swoich idoli z filmów animowanych.

 

Zanim jednak wybierzemyfigurki dla dzieci, niezbędne jest wybranie odpowiedniego sklepu. Jest to bardzo istotne, chociażby ze względu na bezpieczeństwo ich najmłodszych użytkowników. Wszystkie zabawki oferowane przez nasz sklep posiadają specjalne atesty oznaczone znakiem CE. Oznacza to, że spełniają one wysokie normy bezpieczeństwa wymagane przez przepisy i dyrektywy unijne.

 

Figurki to jednak nie tylko popularne ludziki, ale także zwierzątka, które bardzo często występują w bajkach. Szeroki asortyment znajdujący się w sklepie odjechaneprezenty.pl pozwala wybrać te modele, które będą najlepszymi przyjaciółmi zabawy dla dzieci. Wśród nich znaleźć można Paskudniaki, figurki z Morbs, a także wiele innych.

Ruchome figurki czy statyczne?

Na rynku można znaleźć wiele modeli figurek dla dzieci. Rozróżnić można przede wszystkim ich dwa rodzaje - ruchome i statyczne. Ruchome figurki posiadają elementy, które są zamontowane na małych zawiasach, dzięki czemu można, na przykład, poruszyć rączką czy też nóżką wybranej postaci. Statyczne figurki, jak nie trudno się domyślić, posiadają wszystkie elementy stałe, nie ma zatem możliwości konfigurowania ich ustawień.

 

Jakie figurki wybrać? Naszą propozycją są…obydwa rodzaje. Ruchome zabawki dają nieco więcej możliwości zabawy, ale mogą nieco częściej się psuć. W przypadku statycznych zabawek z elementami stałymi dziecko musi wykazać się większą wyobraźnią podczas zabawy. To wpływa korzystnie na jego rozwój.

Figurki dla dzieci od odjechaneprezenty.pl

Oferowane przez nasz sklep figurki dla dzieci zostały wykonane z najlepszych materiałów. Ponadto każdy, nawet najmniejszy szczegół, został dopracowany z najwyższą starannością, dzięki czemu figurki są wiernym odwzorowaniem bohaterów z bajek dla dzieci. Gwarancją bezpieczeństwa są liczne atesty i oznaczenie CE, które daje pewność, że zostały spełnione wszystkie wymogi unijne podczas ich produkcji i są dopuszczone do sprzedaży.

 

W ofercie sklepu odjechaneprezenty.pl znaleźć można pojedyncze figurki, jak i ich zestawy, dzięki którym maluch może inscenizować niektóre wydarzenia z bajek. Ponadto w ten sposób może stworzyć własne miasteczko z bohaterami filmów animowanych. Jeśli nie ma w ofercie szukanego modelu figurki, zapraszamy do kontaktu, a z pewnością coś na to zaradzimy.