Nieraz zastanawiamy się co możemy zrobić, aby spełnić czyjeś marzenie o przeżyciu przygody życia lub o doświadczeniu czegoś niezapomnianego, co na zawsze utkwi w pamięci. Nie musimy w tym celu wyjeżdżać na koniec świata i przedzierać się przez dżunglę, wspinać na najwyższe szczyty, przemierzać pustynie, stepy, czy tajemnicze, niekończące się korytarze piramid i innych starożytnych ruin. Przygodę życia można bliskiej osobie zafundować tutaj na miejscu, a dodatkowo sprawić jej ogromną przyjemność. Dla kogoś przygodą życia będzie doświadczenie podnoszące poziom adrenaliny, dla kogoś innego… chwila relaksu, albo po prostu czas spędzony we dwoje w bardzo romantycznej i niezwykłej scenerii.

Przygoda życia

Mężczyźni kochają przygody. Który z Panów w czasach dzieciństwa nie marzył, aby stać się Indianą Jonesem, Jamesem Bondem, kierowcą rajdowym lub wyścigowym? Zmagając się z przeciwnościami losu, przedzierając się przez dzikie zarośla, eksplorować niezdobyte, tajemnicze jaskinie czy podziemia, by finalnie pokonać zło i zostać bohaterem? Czy wygrać wyścig i zdobyć laur zwycięzcy? To pragnienie chyba każdego faceta.

Panie z kolei na pewno docenią wspólne aktywności z swoim partnerem lub przyjaciółmi. Oczywiście upodobania są zależne od osoby, dlatego też nie należy się niczym ograniczać w doborze atrakcji. Możesz zatem zaprosić swoją ukochaną na romantyczną kolację we dwoje, zapewnić wam chwilę relaksu w spa lub zapewnić niezapomniane przeżycia z podwyższonym poziomem adrenaliny, takie jak skok na bungee.


Skok adrenaliny

Dla każdego, kto kocha motoryzację, samochody, wyścigi i całą otoczkę z nimi związaną idealnym prezentem będzie przejażdżka superautem - Lamborghini, czy Ferrari, podczas, której można poczuć prawdziwą moc tych samochodów. Nie mniej ciekawą przygodą będzie wzięcie udziału w off roadzie albo przejażdżka w samochodzie, który bierze udział w rajdach cyklu WRC, w Subaru Imprezie. Taka przygoda to idealny prezent dla fana lub fanki motoryzacji.

Jeśli mowa o przygodzie życia, adrenalinie czy pokonywaniu własnych barier nie może zabraknąć takich aktywności jak skok na bungee, czy dream jump. To bardzo popularna rozrywka nie tylko wśród mężczyzn, ale także kobiet. Nie mniej ekscytujące są lot szybowcem lub motoparalotnią, czy cieszący się coraz większą popularnością wśród miłośników sportów i aktywności wodnych flyboard - lot nad wodą.

Jeśli więc Twój partner lub partnerka uwielbiają przygody, takim prezentem sprawisz jej/jemu wielką przyjemność. Miłośnika lub miłośniczkę sportów wodnych z pewnością ucieszy możliwość zanurkowania. Ciekawą przygodą jest również możliwość postrzelania na strzelnicy. Aktywności podnoszące poziom adrenaliny to także doskonały prezent dla przyjaciół i członków rodziny - gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Ciekawą przygodą dla osób w każdym wieku są także Escape Roomy. Uczestnicząc w takiej możemy na chwilę poczuć się jak bohaterowie filmów detektywistycznych, przygodowych, kryminalnych lub horrorów. Emocje i adrenalina gwarantowane. To niezapomniana przygoda, którą można przeżyć we dwoje lub grupą przyjaciół. Możliwości jest wiele, a wspomnienia zostają na długo w pamięci. A może kurs degustacji piwa? Dzięki takiemu podarunkowi osoba obdarowana może poznać od wewnątrz na czym polega i z czym się wiąże praca kipera i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu piwa.

Zestaw adrenalina Przejażdżka Lamborghini Fly Board

Super randka

Chcąc sprawić swojemu partnerowi niezapomniane chwile możesz zorganizować romantyczną randkę - kolację dla dwojga. To superprezent na rocznicę ślubu czy walentynki. To także doskonały pomysł, aby zafundować romantyczne chwile swoim rodzicom, teściom, czy przyjaciołom np. w rocznicę lub jako prezent ślubny.

Idealnym sposobem na randkę, która będzie także niezapomnianą przygodą, jest seans w grocie solnej dla dwojga. Poza romantycznym przebywaniem we dwoje, dodatkowym przeżyciem jest fantastyczne otoczenie, możliwość relaksu oraz wartości lecznicze, jakimi charakteryzuje się sól z Morza Martwego. Swojej drugiej połówce możemy także zafundować chwilę relaksu podczas floatingu, masażu aromaterapeutycznego lub masażu relaksacyjnego. To doskonały prezent dla wszystkich osób, które na co dzień są przepracowane, przemęczone i zestresowane.

Kolacja dla dwojgaSeans w grocie solnejFloating

Idealny prezent

Jest wiele sposobów na sprawienie komuś wspaniałego prezentu - przeżycie przygody życia. Dla jednych przygodą życia są wszelkie aktywności, które wiążą się z adrenaliną. Doskonałym prezentem dla nich będzie skok na bungee, dream jump, lot szybowcem, lot motoparalotnią, nurkowanie, flyboard, czy strzelanie na strzelnicy. Dla pasjonatów motoryzacji przygoda życia to przejażdżka luksusowym samochodem - Ferrari, Lamborghini, udział w off roadzie lub przejażdżka Subaru Imprezą.

Zapracowani z pewnością ucieszą się z masażu aromaterapeutycznego, relaksacyjnego floatingu lub z seansu w grocie solnej dla dwojga. Inne pomysły na idealny prezent - spełnienie marzeń to kolacja dla dwojga, kurs degustacji piwa, czy Escape Room.

Spraw komuś przyjemność - przygodę życia i zafunduj idealny prezent!