Czym byłby karnawał bez kolorowych przebrań? Z pewnością nie wyjątkową i pełną radości zabawą, której sedno stanowią właśnie wymyślne, ciekawe i fantazyjne kostiumy. Jest to także doskonała okazja dla najmłodszych, aby stać się choć na chwilę ich ulubioną postacią ze świata książek lub filmów. Dzieci kochają przebrania karnawałowe, a możliwość przebrania się to najlepsza zabawa, jaką można im zaproponować.

 

Stroje dla dzieci mogą mieć najróżniejszy wygląd, kolor i charakter. Przebranie karnawałowe może być wyposażone w dodatkowe elementy i gadżety takie jak maski lub okulary. Sprawiają one, że łatwiej jest maluchowi wczuć się w rolę postaci z bajki, zwierzątka, czy fantastycznego bohatera. Jaki strój więc wybrać dla swojego dziecka na bal karnawałowy?

 

Najpopularniejsze stroje dla dzieci – najlepsze przebranie karnawałowe

 

  • Eleganckie przebranie karnawałowe

Maska na twarz albo gogle superinteligentnego inżyniera to chyba najciekawszy element przebrania jaki dziecko może założyć np. do stylowego garnituru szpiega. Wystarczy przyodziać malucha w eleganckie ubranie i przebranie karnawałowe gotowe! Może być to na przykład sukienka w cekiny dla dziewczynki lub marynarka dla chłopczyka. Fantastycznym dodatkiem do całości może być kapelusz albo czapeczka ze śmigiełkiem. Jest to rozwiązanie proste i ekonomiczne, ale za to błyskawiczne. Szczególnie, gdy do zabawy zostało niewiele czasu.

 

  • Przebrania zwierząt

Dzieciaki bardzo chętnie przemienią się zarówno w motyla, zabawną pszczółkę lub kochanego tygryska. Wystarczy kupić odpowiednią tunikę, skrzydełka, czy dorysować wąsy na buzi i uśmiech malucha gwarantowany!

 

  • Bajkowe kostiumy

Są to zdecydowanie najpopularniejsze stroje dla dzieci. Każdy maluch z chęcią wcieli się w rolę rycerza, księżniczki, smoka albo innej postaci z bajki lub filmu. Bajkowe przebranie karnawałowe to gwarancja udanej zabawy!

 

  •  Przebranie za dorosłego

Każdy malec chce być już starszy. To normalne. Dzieciom marzy się zawód policjanta, strażaka, czy pielęgniarki. Może ułatwi mu to wybór własnej ścieżki życiowej i zawodu w przyszłości?

 

Gdzie warto kupić stroje dla dzieci i na co zwrócić uwagę?

Nabycie gotowego stroju karnawałowego dla dziecka to najwygodniejsza możliwa opcja dla rodzica. Wystarczy znaleźć sklep internetowy, wybrać i dokonać zakupu. W internecie znaleźć można szeroki wachlarz przebrań i strojów dla malucha. Bardzo często lepiej jest kupić przebranie karnawałowe. Jest to tańsze i o wiele bardziej higieniczne, gdyż niektórych kostiumów w wypożyczalniach po prostu nie da się prać. Stroje dla dzieci można sprzedać, kiedy pociecha z nich wyrośnie lub po prostu odstąpić znajomym. Nabyte w dobrym sklepie przebranie karnawałowe jest też z reguły o wiele lepiej dopracowane i starannie wykonane. Stroje dla dzieci różnią się od siebie, dlatego warto zwrócić uwagę na parę ważnych parametrów:

  • Jakość wykonania – mimo tego, że w kostiumach dziecko nie będzie chodziło na co dzień, to warto kupić przebranie karnawałowe wysokiej jakości. Są o wiele wytrzymalsze i nie zużyją się po jednej zabawie. Należy także wspomnieć, że stroje dla dzieci wykonane ze złych materiałów moga powodować obtarcia i wzmożoną potliwość lub być zwyczajnie nieestetyczne.

  • Rozmiar przebrania – przed zakupem w internecie dobrze jest dokonać pomiaru i porównać z podaną tabelą wzrostu i rozmiaru dziecka. Jest to szczególnie ważne, kiedy karnawał jest już bardzo blisko, a rodzic nie ma czasu na zwrot i wymianę rozmiaru kostiumu.

  • Liczba dodatkowych akcesoriów – niektóre stroje dla dzieci to wyłącznie samo przebranie karnawałowe. Nie zawierają żadnych gadżetów. Natomiast inne mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak: stetoskop dla lekarza, czarodziejska kula lub różdżka dla czarnoksiężnika, czy shurikeny i katana dla stroju ninja.

 

Na rynku dostępna jest masa różnego rodzaju kostiumów dla dzieci. Jedną z ciekawszych ofert w kwestii strojów karnawałowych dla dzieci posiada sklep Odjechane Prezenty, który specjalizuje się w dystrybucji wysokiej klasy przebrań dla dzieci wykonanych z najbezpieczniejszych materiałów. Ze względu na wytrzymałość tkanin dziecko będzie mogło bardzo długo wcielać się w rolę swojej ulubionej postaci, bohatera z kreskówki, czy zwierzątka, z których są wykonane stroje dla dzieci.

 

 

Dlaczego przebranie karnawałowe to dobra inwestycja?

Oferta gotowych przebrań karnawałowych na rynku jest bardzo szeroka. Oprócz nich do tego dochodzą jeszcze te, które rodzic może zrobić samodzielnie w domu lub wypożyczyć. Karnawał to czas, gdy dzieci mogą przebrać się za swoją ulubioną postać, potańczyć, powygłupiać i pobawić w różnego rodzaju gry i zabawy. Ciekawy kostium to ważny element tego typu przyjęcia. Wpływa bowiem na to, jak maluch będzie się bawił i czy będzie się czuł komfortowo wśród innych przebranych dzieci. Bale karnawałowe to powszechne imprezy w szkołach i przedszkolach. Warto więc zagwarantować swojemu dziecku przebranie, z którego będzie zadowolone.

Zapraszamy do zapznania się z naszym asortymentem przebrań