1. Dla kogo pojazd na akumulator?

Pojazdy na akumulator polecamy dla dzieci do 7-8 roku życia. Dolnej granicy wieku w zasadzie nie ma szczególnie jeśli chodzi o autka, ponieważ każde autko posiada również pilot, dzięki któremu to rodzic może nim sterować. Motorki, oraz quady należy dobrać odpowiednio do wzrostu dziecka.

  1. Jak dobrać odpowiedni pojazd do wieku?

Najlepiej zwracać uwagę na rozmiar danego pojazdu. Wymiary wszystkich pojazdów staramy się podawać dość szczegółowo. Jednak dobrze wiemy, że centymetry w opisie zazwyczaj tak naprawdę nie wiele Nam mówią, więc postaramy się trochę uprościć ten wybór.

Jeśli chodzi o autka, to dla dzieci do 4 lat, właściwie każde autko będzie dobre, ponieważ tak jak wspomnieliśmy w pierwszym punkcie nawet jeśli dziecko nie jest jeszcze w stanie samodzielnie kierować pojazdem to rodzic może to robić za pomocą pilota. Dla dzieci powyżej 4 roku życia polecamy autka terenowe, takie jak na przykład CFORCE, lub JEEP. Takie autka są większe, mają więcej miejsca wewnątrz, przez co będą odpowiednie dla większych dzieci.

Przy wyborze quada, lub motorku zalecamy zrobić bardzo prostą rzecz. Najczęściej dziecko posiada już jakiś rowerek na którym uczy się jeździć, więc zalecamy aby wziąć ten rowerek i zmierzyć w nim dwie podstawowe odległości. Od siedzenia do pedałów (najlepiej największą odległość, przy maksymalnie wysuniętym pedale), oraz od siedzenia do kierownicy i porównać te dane z tymi w opisie pojazdu. Oczywiście to nie musi się zgadzać co do centymetra, ale dzięki temu jesteśmy w stanie określić czy pojazd będzie wielkościowo odpowiedni.

  1. Wybór jest bardzo duży. Co dokładnie wybrać?

Na to pytanie odpowiedź powinna brzmieć Ten, który Ci się podoba 😉 . Jeśli mamy dobrany już pojazd, oraz wielkość to pozostaje jeszcze aspekt wyposażenia. Główne pytanie na jakie trzeba sobie odpowiedzieć to na jakim terenie pojazd będzie głównie używany. Jeśli jest to głównie twarda nawierzchnia typu, asfalt, chodnik, kostka brukowa, pojazd z napędem na 2 koła doskonale sobie poradzi. Jeśli pojazd ma jeździć głównie po trawie, polnych drogach, lub nierównościach. Zalecamy pojazdy z napędem 4X4 (dotyczy autek, oraz quadów). Reszta aspektów jest już w dużej mierze kwestią gustu. Oczywiście pojazdy różnią się między sobą wyposażeniem takim jak funkcja bujania, panel MP4, lakier, amortyzatory itp., ale tu już każdy musi sam stwierdzić czego szuka i co mu się podoba.

  1. Czy te zabawki są trwałe?

Najrzadszą formą reklamacji jakie do Nas trafiają są uszkodzenia mechaniczne. Pojazdy są wykonane z dość grubego i wytrzymałego plastiku, oraz zawierają elementy metalowe, takie jak osie kół. Są to zabawki dla dzieci, dlatego też nie rozwijają wielkich prędkości i nawet jeśli dziecko wjedzie autkiem prosto w ścianę, to zarówno dziecku, jak i autku nic złego się nie stanie (autko posiadają pasy bezpieczeństwa)

  1. Skąd takie zróżnicowanie cen i dlaczego tak drogo 😉

To pytanie jest niestety bardzo zasadne po pandemii. Ceny pojazdów wynikają głównie z typu pojazdu, oraz wyposażenia, jednak obecna sytuacja na rynku sprawia, że ceny transportu zmieniają się niemal codziennie, przez co ostateczne ceny też mogą się dynamicznie zmieniać. Jednak staramy się cały czas poszerzać Naszą ofertę i oferować pojazdy w różnych półkach cenowych, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Oferujemy również 5% rabat za zapis do newslletera. Wystarczy jedynie podać swój adres e-mail i już możesz kupować taniej 😉

Dodatkowo do każdego pojazdu dodajemy GRATIS. Jest do tablica z imieniem dziecka, lub pokrowiec na pojazd (w zależności od konkretnego pojazdu)

POJAZDY NA AKUMULATOR