Jeszcze jakiś czas temu prawdziwym szczytem dziecięcych marzeń był zwykły rower. Obecnie jednak każdy posiada ten pojazd. Nie jest to nic nowego i z czasem się nudzi. Dlatego warto zaoferować swojemu najmłodszemu alternatywę. Jeśli Twój maluch od czasu do czasu nudzi się w trakcie spacerów na świeżym powietrzu, to może warto zaoferować mu coś, co uatrakcyjni każdą wycieczkę do parku? Gokart dla dzieci pozwoli mu wcielić się w prawdziwego kierowcę! Każdy z nas pamięta siniaki, które zawsze towarzyszą przejażdżkom rowerowym. Jak jest natomiast z gokartem? Pojazd ten jest całkowicie bezpieczny i wyklucza bolesne upadki. Nawet trzylatek idealnie poradzi sobie z jego prowadzeniem. Jaki jednak wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Tego dowiesz się właśnie w tym artykule!

Czy warto dzisiaj kupić dziecku gokarta?

Absolutnie! Największą zaletą zabawki dla najmłodszych jest to, że z masą frajdy idzie w parze rozwój psychofizyczny dziecka. Jeśli miałeś na początku problem z przystosowaniem się do prowadzenia pojazdu i poczułeś po czasie, że nabywasz zupełnie nowa umiejętność, to maluch będzie miał tak samo z gokartem! Dzieci w młodszym wieku wymagają dostarczania im coraz to nowych bodźców. Dlatego zakup odpowiedniej zabawki zawsze będzie zarówno uczył, jak i rozwijał.

Obecnie czasy się zmieniły i mamy dostęp do praktycznie wszystkiego. Od autek dla dzieci,  różne warianty rowerków, a nawet gokarty elektryczne. Możesz bez problemu dopasować wszystko idealnie do swoich preferencji. Wystarczy jedynie odpowiednio poszukać. Jednak to wymaga zawsze trochę czasu, którego z reguły po prostu nam brakuje. Dlatego zawsze pragniemy, aby nasza decyzja była jak najlepsza. Gdzie kupić więc odpowiedni model?

Odjechane prezenty – dowolny gokart dla Twojego dziecka!

Na rynku dostępnych jest szerokie spektrum produktów. Każdy różni się od siebie i oferuje nieco inne parametry. Niestety nie ułatwia to decyzji. Liczba modeli w sprzedaży wręcz przeciwnie – utrudnia nabycie! Skutkiem jest paraliż decyzyjny, który z czasem powoduje rezygnację z chęci kupna. Dlatego proponujemy, abyś sprawdził naszą ofertę. Zapewniamy możliwość wyboru ze starannie wyselekcjonowanego asortymentu. Stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie ilość. Wychodzimy również naprzeciw potrzebom naszych klientów! W naszym sklepie zamówisz wszystko, co tylko Twoje dziecko może sobie zamarzyć. Zadaj sobie jedynie pytanie: ile mogę przeznaczyć na prezent dla mojego malucha? Jedynie ta kwestia ogranicza Twój wybór.

Gokarty z reguły mają cztery koła, ale u nas znajdziesz także warianty trzykołowe. Każdy z nich jest stabilny i ciężko go wywrócić. W przeciwieństwie do roweru są one w 100% bezpieczne. Możesz dzięki temu wykluczyć siniaki, które z pewnością towarzyszą spacerom z rowerkiem. Jeśli wiesz już gdzie kupić, to czy jest coś, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

Jak wybrać gokart dla mojego dziecka?

Pamiętaj, że każdy maluch ma bujną wyobraźnię. Z tego względu, w połączeniu z nieskoordynowanymi ruchami, może on doprowadzić do groźnych dla zdrowia sytuacji. Dlatego gokarty na pedały muszą być w 100% bezpieczne. Warto skupić się na modelach pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów. Najczęściej posiadają oni nie tylko pozytywne opinie od rodziców, ale także certyfikaty bezpieczeństwa. Bez nich nie warto nawet interesować się danym produktem. Zabawki dla dzieci, zanim w ogóle zostaną dopuszczone do produkcji, poddawane są specjalnym testom, które ograniczają do minimum niebezpieczeństwo.

Gokarty na pedały produkowane są z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie ruchome mechanizmy, które mogłyby nabić guza  dziecku, znajdują się poza jego zasięgiem. W naszej ofercie znajdziesz także pojazdy dedykowane dla różnych grup wiekowych. Pamiętaj, że wygląd ma bardzo duże znaczenie. Pojazdy dla młodszych są bardziej kolorowe i posiadają prostsze kształty. Z kolei dla starszych dzieci przygotowane zostały modele bardziej realistyczny. Zróżnicowanie wynika z tego, że gokart powinien być dostosowany wielkościowo i wagowo do wieku pociechy.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie gokarta elektrycznego lub na pedały?

Trwałość zabawki dla dziecka jest bardzo ważna. W supermarketach często pojawiają się tanie gokarty chińskiej produkcji. Niestety po jednym sezonie intensywnej zabawy bardzo często nie nadają się one do ponownego użytku. Dlaczego? Przede wszystkim wykonane są one z plastiku niższej jakości, podatnego na uszkodzenia. Innym powodem natomiast jest kwestia dostępności części zamiennych. Tanich gokartów dla dzieci nie da się po prostu naprawić. Natomiast droższy model bardzo często można po latach odsprzedać, gdyż nie każdy może pozwolić sobie na zupełnie nowy. Wielu rodziców z pewnością będzie zainteresowanych kupnem.

Kup swojemu dziecku gokarta!

Czterokołowce i trójkołowce to świetny pretekst, aby pośmigać w parku lub w czasie spaceru! Jeśli Twój maluch woli spędzać czas w domu, to zakup gokarta na pedały z pewnością zachęci go, aby choć na chwilę wyjść na zewnątrz. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni model, który nie rozpadnie się po kilku przejażdżkach, a także będzie w 100% bezpieczny. W tym aspekcie proponujemy przetestowanie gokartów z naszej oferty!