Jeżeli tylko zastanawiasz się, czy dmuchańce są odpowiednią zabawką dla Twojego podopiecznego, to odpowiedź jest prosta! Dzieci od razu pokochają zarówno małe, jak i duże zamki dmuchane. Takie place zabaw z przeszkodami to idealne miejsce dla maluchów, które dopiero zaczynają chodzić, ale także dla tych biegających, skaczących, czy nawet wspinających się na przeszkody!

Dla malucha najprostsze zabawki są najfajniejsze, a szczególnie te dmuchane. Nieważne, czy są to zameczki zaopatrzone np. w mini-skocznię do akrobacji, gigantyczną zjeżdżalnię, basen kulkowy z łódkami, groźnego krokodyla, czy ogromną gąsienicę, do której wnętrza nasza pociecha ma możliwość wejść. W takim zamku dmuchanym dobrze będzie bawił się zarówno roczniak, sześciolatek, jak i całkiem dorosły opiekun. Można w nich turlać się, robić przewroty i co tylko przyjdzie najmłodszym do głowy.

Zamki dmuchane, czyli alternatywa dla komputera:

Mówi się, że dzisiejsze dzieci wolą siedzieć przed komputerem lub tabletem i nie odrywają się od monitora. Może jest to kwestia tego, że nie mają dla siebie odpowiedniej zabawki, która je zainteresuje? Każde dziecko pragnie w głębi serca, aby rodzic razem z nim skoczył na wielką, miękką poduchę albo przepłynął z nim basen pełen kulek w samym środku dmuchanego zamku.

Dmuchańce takie jak, np. HappyHop to przednia zabawa nie tylko dla jednej osoby, ale także okazja do wspaniałej zabawy w grupie. Z pewnością najlepsi przyjaciele przeżyją we wnętrzu niesamowite przygody, które sami wykreują. Basen z kulkami nie jest niczym nowym. Jest w zasadzie obowiązkową atrakcją w każdym figloparku. Jednakże staje się czymś szczególnym, kiedy maluch ma szansę zatopić się w swoim własnym basenie, który sam sobie wybrał.

Frajda dla dzieci i dorosłych:

Zamki dmuchane mają to do siebie, że wywołują zwykle u dorosłych pewne wspomnienia z dzieciństwa. Powodują, że często płacisz za radość dziecka, a sam bawisz równie dobrze. Dla tych, którzy są wrażliwi na temperaturę i ciasne przestrzenie, taka forma zabawy może być przeszkodą, więc zanim zdecydujesz się na tego typu produkt, rozważ wszelkie za i przeciw. Rodzice i opiekunowie mogą dokonać zakupu bezpośrednio od konkretnego producenta, ale mogą też skorzystać z różnych sklepów internetowych. W sieci znajduje się wiele ofert, ale tylko na niektóre warto zwrócić uwagę, głównie ze względu słabe wykonanie produktów. Sklep Odjechane Prezenty przedstawia jedną z ciekawszych ofert, której trzon stanowią bezpieczne dmuchańce HappyHop. Do wyboru jest około trzydziestu modeli, które zostały wyprodukowane z bardzo dobrej jakości materiałów. Zapewnią pełen komfort w trakcie figli i harców.

Różne rodzaje zamków dmuchanych:

Poza zamkami, zjeżdżalniami oraz poduchami do skakania, dmuchańce to szeroko rozumiane wielofunkcyjne mini parki zabaw. Tego typu konstrukcje najczęściej stanowią połączenie zjeżdżalni i zamku, gwarantujące dzieciom aktywnie spędzony czas i niezapomnianą zabawę na świeżym powietrzu. Do najpopularniejszych dmuchańców zaliczamy:

Dmuchane place zabaw dla dzieci:

Na rynku istnieje szeroki wybór ciekawie wykonanych dmuchanych placów, które są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Znaleźć można zarówno duże konstrukcje stylizowane na średniowieczne twierdze, parki jurajskie, aquaparki, jak i takie w kształcie dinozaurów, wozów strażackich czy nawet promów kosmicznych.

Tory przeszkód:

To konstrukcje stworzone z najbezpieczniejszych materiałów będące doskonałą okazją do rozwijania motoryki naszych pociech. Dzieci posiadają niespożytkowane pokłady energii, ciągle szukają no
wych wyzwań i szans na zabawę z rówieśnikami. Czas wolny najmłodsi chętnie przeznaczają na aktywne i radosne pląsy, a dmuchańce pomagają uchronić je przed niepotrzebnymi urazami lub siniakami. Produkty tego typu nawiązują do różnych popularnych motywów takich jak np. rajskie krajobrazy, superbohaterowie, morskie zwierzęta, czy piraci.Tor Przeszkód

Zjeżdżalnie dmuchane:
Bez wątpienia barwne i solidnie wykonane zjeżdżalnie należą do najbardziej popularnych dziecięcych konstrukcji zabawowych. Umożliwiają wspaniałe spędzanie czasu zarówno trzylatkom, pięciolatkom, jak i nieco starszym dzieciom. Każdego typu zjeżdżalnia pozwala zdrowo spędzić czas, a z drugiej strony, jeśli posiada system wodny, daje także doskonałą okazję do schłodzenia się.Zjeżdżalnia

Dmuchane zamki do rywalizacji:
Tego rodzaju rozwiązania przybierają formę ringów bokserskich, ścianek wspinaczkowych oraz wyzwań zręcznościowych. Dmuchane place do rywalizacji zapewniają dzieciom zróżnicowane formy zabawy. Maluchy mogą przykładowo bawić się, zasypując kolegów gradem dmuchanych piłek, rzucać do tarczy, grać w minigolfa lub brać udział w innych rozrywkach. Szczególną popularnością wśród młodych rozrabiaków cieszą się areny zmagań i wyścigi samochodowe, które świetnie sprawdzają się przy każdej możliwej okazji.Boisko

Czy warto kupić zamek dmuchany?

Zamki dmuchane to powszechnie znana i lubiana atrakcja. Dzieciaki je uwielbiają, a dla takiego rocznego malucha to najprostsza i najbezpieczniejsza zabawka. Powietrze chroni przed wszelkimi urazami, a zabawa zapewnia prawidłowy rozwój fizyczny. Małe i duże dmuchańce to wspaniałe pole do popisu dla roześmianych pociech - zarówno biegających, jak i raczkujących. Największą zaletą jest jednak możliwość spędzenia czasu ze swoim dzieckiem w kolorowej scenerii na świeżym powietrzu. Uśmiech gwarantowany!

Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu Dmuchańców