• Opinie Naszych klientów
 
Odjechane Prezenty Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Machacki Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz się do newslettera

I otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa wysyłka

W ciągu 24 H

Zwroty i reklamacje

30 dni na zwrot towaru

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Famosa - lalki Pinypon

Zabawa lalkami jest głównie zarezerwowana dla dziewczynek, ale w zależności od jej rodzaju, często można zobaczyć także chłopców, którzy ich używają. Nie ma chyba nic przyjemniejszego dla maluchów jak popularna zabawa w dom, gdzie lalki są nieodłącznym elementem. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zabawek tego typu. Jedne przedstawiają ulubione postaci, inne zwierzątka. Jedna mają możliwość poruszania rączkami, a jeszcze inne same chodzą i wydają dźwięki. Mnogość wyboru bardzo często powoduje problem z odpowiednim wyborem lalki dla dziecka.

 

Jak wybrać lalkę dla dziecka?

 

Lalka dla dziecka powinna być dopasowana przede wszystkim odpowiednio do jego wieku. Maluszkom wystarczy zwykła szmaciana zabawka, do której będą mogły się przytulić. Starszaki z pewnością wybiorą takie, które będą służyły im do zabawy i będą przedstawiać ich ulubionych bohaterów. Bardzo istotne są więc zainteresowania dziecka. Nie bez znaczenia pozostaje także wielkość lalki dla dziecka. Nie może ona być ani zbyt duża, ani za mała. Kwestią najważniejszą jest jednak to, z jakich materiałów została ona wykonana. Zabawka musi spełniać wysokie normy bezpieczeństwa narzucone przez unijne dyrektywy.

 

 

 

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zabawek. W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim modele przedstawiające bohaterów z bajek dla najmłodszych. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak lalki od firmy Famosa, które nazywają się Pinypon. Na czym polega ich fenomen?

 

Famosa i lalki Pinypon

 

Famosa to hiszpańska firma zajmująca się od wielu lat produkcją lalek dla dzieci. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało tym, że jest ona obecnie liderem na rynku hiszpańskim i portugalskim, a swoje produkty sprzedaje na całym świecie. Do najpopularniejszych lalek zaliczają się kolekcje Nancy i Nenuco, które przeznaczone są dla niemowląt oraz Pinypon, które posiadamy w swojej ofercie.

 

Pinypon odkąd zostały wprowadzone do naszego asortymentu, stały się totalnym hitem. To wszystko za sprawą ich uniwersalności. Bawić się nimi mogą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Ich ogromnym atutem jest przede wszystkim dowolność modyfikacji. Składają się one bowiem z elementów, które można ze sobą dowolnie szczepić. W ten sposób maluchy mogą wykazać się kreatywnością i stworzyć swoją własną lalkę. Pinypon to także wiele dodatkowych akcesoriów do lalek i możliwość stworzenia mnóstwa kombinacji. 

 

Oferowane w naszym sklepie lalki Pinypon zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą Twojemu dziecku przez wiele lat. Jeśli chcesz zadbać o jego prawidłowy rozwój, nie pozostaje Ci nic innego jak skorzystać z naszej oferty. Lalki dla dzieci Pinypon bardzo dobrze wpływają na rozwój wyobraźni, uczą dzieci kreatywnego myślenia i rozwijają małą motorykę. Ponadto zostały wykonane z bezpiecznych materiałów, o czym świadczy certyfikat CE.

Brak produktów do wyświetlenia