• KLOCKI KONSTRUKCYJNE ENGINO MECHANIZMY NAPĘDY PASOWE STEM

Symbol: ENGST03
Brak towaru
139.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 15
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru

Dowiedz się jak za pomocą kół pasowych można przenosić siłę napędową z niewielkim tarciem, i w jaki sposób przekładnie oparte na kołach pasowych zwiększają siłę i prędkość pracy napędu.

Koła i przekładnie pasowe są znane i używane od tysięcy lat.

Rozwiązują wiele problemów technologicznych przeniesienia napędu i dziś są podstawowymi elementami współczesnych maszyn.

Zbuduj 8 działających modeli, w tym: dźwig towarowy, rower stacjonarny, suwnica, blender, żuraw budowlany i wiatrak. Instrukcje do wszystkich modeli są łatwo zrozumiałe, a znajdziesz je w Internecie lub w dołączonej książeczce.

W książeczce objaśniono szczegółowe zasady naukowe opisujące zasadę działania każdego z modeli, a także przedstawiono nowatorskie doświadczenie służące nauce praktycznej. Za pomocą quizu możesz sprawdzić, w jakim stopniu opanowałeś przedstawioną tu wiedzę!

Edukacja STEM - nauka, technologia, inżynieria i matematyka - ma zapewnić uczniom umiejętności, wiedzę i doświadczenie, których potrzebują, aby z powodzeniem opanować technologiczne wyzwania przyszłości.

Zgodnie ze współczesnymi teoriami pedagogicznymi wiedza inżynierska powinna być włączona od samego początku do wszystkich innych przedmiotów.

Seria DISCOVERING STEM zapewnia praktyczne rozwiązania na wszystkie te pytania edukacyjne i umożliwia nauczycielom zapoznanie uczniów z podstawowymi zasadami STEM w zabawny, ekscytujący i interesujący sposób.

Pakiety edukacyjne są również wspaniałym narzędziem do nauki w domu. Seria zajmuje się wieloma tematami: mechaniką i prostymi maszynami, konstrukcjami, prawami Newtona, odnawialną energią i programowalną robotyką.


ZAWARTOŚĆ:

zestaw klocków,

książka w jęz. polskim: instrukcja, teoria i fakty, zadania, quizy

 

WIEK:

8+

 

WYMIARY:

opakowania 37 x 27 x 5,5 cm

 

WAGA:

720g

 

UWAGI:

Opakowanie nie jest zabawką i nie służy do zabawy. Prosimy usunąć opakowanie przed podaniem zabawki dziecku.

Zawiera małe części - ryzyko połknięcia.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie